کانال تلگرام

آف یاب برای کسب و کار شما

بدون شک هر کسب و کاری از موج جدید مشتریان تازه و دست به نقد برای خرید محصولات و خدمات خود استقبال می‌کند و همیشه در صدد یافتن راهی است که با صرف هزینه کمتر بتواند مشتریان جدیدی را با کسب و کار خود آشنا کند. از طرف دیگر، امروزه بخش عظیمی از مشتریان کالا و خدمات مختلف، افراد تحصیلکرده، جوان و مشتاقی هستند که ساعات زیادی از وقت خود را صرف گشت و‌گذار در اینترنت می‌کنند و خرید اینترنتی محصولات و خدمات را به خرید حضوری ترجیح می‌دهند. با توجه به این نکته، استفاده از ابزارهای سنتی برای دسترسی به این جامعه از مخاطبان تقریباً ناممکن بوده و روش‌های جدیدی را می‌طلبد.

آف یاب، یک سایت تجارت الکترونیک است که با استفاده از روشی منحصر بفرد اقدام به جذب مشتریان جدید و تضمین‌شده برای کسب‌و‌کار شما می‌کند. شما در این روش برای معرفی کسب‌ وکار خود نه تنها هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید، بلکه درآمدی نیز از همکاری با آف یاب و حضور مشتریان جدید کسب می‌کنید. فرایند کاری آف یاب، فرایندی ساده و عاری از هر نوع پیچیدگی میباشد.

در این روش پس از توافقات اولیه، کارشناسان بازاریابی ما با کمک شما بسته‌ای پیشنهادی از کالا یا خدماتتان را برای فروش انتخاب می‌کنند. این بسته پیشنهادی برای مدت معینی روی سایت آف یاب قرار می‌گیرد و همزمان به ده‌ها هزار مشترک آف یاب ارسال می‌شود. آن‌چه این بسته را متمایز می‌کند، تخفیف قابل ملاحظه‌ای است که خریداران از آن بهره‌ می‌برند. در عین حال، کارشناسان بازاریابی ما این بسته پیشنهادی را به‌گونه‌ای طراحی می‌کنند که برای شما سودآور باشد. مشترکین آف یاب با مشاهده پیشنهاد شما، آن را خریداری کرده و در بازه زمانی تعیین‌شده جهت استفاده از آن به شما مراجعه خواهند کرد. تجربه به­ یاد ماندنی خریداران آف برگ از خدمات مطلوب شما، آنها را به مشتریان دائمی شما تبدیل خواهد کرد و کسب‌و‌کارتان را رونق می‌بخشد. همچنین این همهمه تبلیغاتی تا ماه‌ها بعد همچنان اثر خود را در جذب مشتریان خواهد داشت.

:لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 


marketing@offyab.com

    44032182  , 44955048  (021)
            
ضمنا برای ارتباط کامل تر درباره  سایت آف یاب میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمائید