کانال تلگرام

سوالات متداول

سوالات متداول

 

چگونه می‌توان از خدمات و محصولات آف یاب به‌صورت مرتب و روزانه خبردار شد؟

 
کافی است در قسمت اشتراک سایت، ایمیل خود به همراه نام شهر یا شهرهای مورد‌نظر را وارد کنید تا از طریق سایت برای شما اشتراک ایجاد و تمام پیشنهادات آف یاب روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.

 

اشتراک و عضویت در سایت  آف یاب چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارد؟

 
اشتراک در سایت امکان دریافت آف برگ‌های پیشنهادی روزانه را از طریق پست الکترونیک فراهم می‌کند. در حالی که با عضویت در سایت حساب مجزایی برای شخص شما روی وب‌سایت تعریف می‌شود که برای خرید یک آف یاب الزامی است.

 

آف یاب امروز را دوست دارم. چگونه باید آن را خریداری کنم؟

 
کافی است فقط روی دکمه خرید کلیک کنید. اگر تا‌کنون عضو سایت نشده‌اید، مراحل عضویت را پشت سر گذاشته و با استفاده از کارت بانکی خود به‌صورت آنلاین پرداخت را انجام دهید. چنانچه کارت بانکی در اختیار ندارید با انتخاب گزینه پرداخت در محل، آدرس و شماره تماس خود را وارد نموده و منتظر تماس از طرف آف یاب باشید. پس از تماس، رسید خرید آف یاب خود را درب منزل دریافت کنید. در این حالت آف برگ خریداری شده به‌صورت ایمیل برای شما ارسال می‌شود. با ارائه یک پرینت از فایل ارسالی توسط ایمیل و یا به همراه داشتن کدهای اختصاصی، می‌توانید به آسانی برای دریافت کالا یا خدمات خریداری شده اقدام کنید. در قسمت آف یاب های من در پروفایلتان اطلاعات آف برگ خریداری شده قابل مشاهده است.

 

چرا برای برخی از آف یاب ها یک حد نصاب وجود دارد؟

 

برخی از آف یاب ها مانند تورهای تفریحی و یا کلاس های آموزشی نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس و یا برگذاری تور می باشند. این حداقل از سوی فروشندگان به آف یاب اعلام می گردد. برای سایر آف یاب ها ، با خرید اولین آف یاب، شما می توانید از خرید خود لذت ببرید.

 

اگر یک آف یاب به حد نصاب نرسد چه می‌شود؟

 

چنانچه در شرایط خاصی این اتفاق رخ داد،آف یاب مورد نظر فعال نمی‌شود. در این حالت مبلغ پرداختی توسط شما درحسابتان ذخیره می‌شود و شما می‌توانید از این اعتبار برای خرید آف برگ‌های دیگر استفاده کنید و یا در صورت نیاز، درخواستی برای انتقال این وجه به حساب بانکی خود برای ما ارسال کنید تا وجه مود نظر به حساب شما بازگردانده شود<span style=\\\"color: #333333; font