کانال تلگرام

offyab چگونه کار می کنیم ؟

offyab چگونه کار می کند؟

 

آفبرگ یک شرکت تجارت الکترونیک است که با مذاکره و شراکت با کسب‌و‌کار‌های تراز اول در سطح شهر و استفاده از قدرت خرید گروهی به‌طور روزانه پیشنهادهای جالب و جذابی از کالاها و خدمات مختلف با تخفیف‌های ۴۰ تا ۹۰ درصد را روی وب‌سایت خود قرار می‌دهد.

 

برای استفاده از این پیشنهادات استثنایی کافی است مراحل ساده زیر را انجام دهید:

 

 

۱. دریافت آف برگ جهت گرفتن اشتراک در offyab در قسمت اشتراک، ایمیل خود و در قسمت انتخاب شهر، نام شهر مورد نظر را وارد کنید تا تمام پیشنهادات آف برگ روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.

با چک کردن ایمیل خود به‌‌صورت روزانه، مطمئن شوید پیشنهادات فوق‌العاده ما را از دست نمی‌دهید، زیرا هر پیشنهاد تنها برای مدت محدودی روی سایت قرار می‌گیرد. هنگامی که آف برگ خاصی نظر شما را به خود جلب کرد، به سایت offyab سر بزنید تا در جریان جزئیات بیشتر خرید قرار بگیرید و در صورتی‌که همه چیز همانطور که ما تلاش کرده‌ایم مطلوب شما بود، با عضویت در سایت آف برگ آن را خریداری کنید.

 

۲. به اشتراک گذاشتن آف برگ

 آف برگ‌ها معمولا اگر به همراه ‌دوستان استفاده شوند لذت بخش‌تر هستند. پس با استفاده از ایمیل، شبکه های اجتماعی و  ۳ پیام کوتاه رایگان که از طرف سایت offyab در اختیار شما قرار داده می‌شود و البته دنیای مجازی اینترنت، دوستان و آشنایان خود را در جریان قرار دهید تا آنان نیز بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده کنند

 

۳. خوش گذراندن با offyab

پس از خرید،رسید آف برگ خریداری شده کد خرید در قالب‌ یک ایمیل‌ در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین این فایل از طریق پروفایل شما در سایت offyab نیز قابل دسترسی است. شما طی مدت اعتباری که روی آف برگ دریافتی درج شده است، با به همراه داشتن و ارائه یک پرینت از فایل ارسالی و یا ارائه کدهای اختصاصی، می‌توانید از پیشنهاد و قیمت باورنکردنی offyab لذت ببرید.

پس خوش بگذرانید و از لحظات خوش و زیبا و تجربه جالبی که با خرید از offyab به دست آورده‌اید، عکس بگیرید و با ارسال آن از ما جایزه بگیرید.